• Kolejny sukces naszych siatkarek! 🏐

• ​​​​​20 marca nasza siatkarska drużyna dziewcząt odniosła wspaniały sukces wygrywając ćwierćfinał wojewódzki.

I miejsce  zapewniły wygrane dwa mecze z SP nr 4 Chełmno i SP Wiśniewa.Dalszy etap to półfinał wojewódzki, który odbędzie się 27 marca w Bydgoszczy.

Gratulacje dla całego zespołu za awans do grona sześciu najlepszych szkół w województwie!

• Pierwsza pomoc

• W ubiegły piątek 17 marca br. w klasie 6 a odbyły się zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Pokaz i szkolenia przeprowadzili fachowcy ratownictwa medycznego Szpitala Tucholskiego: pani Irena Wamka i pan Mateusz Przytarski. Uczniowie znacznie poszerzyli posiadaną już wiedzę. Szczególnie ważne było zdobycie praktycznych umiejętności dzięki pracy na profesjonalnym sprzęcie edukacyjnym i ratowniczym.

Dziękujemy serdecznie Państwu ratownikom, którzy zadeklarowali dalszą współpracę ze szkołą.

• Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w siatkówce dziewcząt klas VII - VIII

• W zawodach rozgrywanych 8 marca, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej wzięły udział cztery drużyny. Turniej wygrała reprezentacja naszej szkoły. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze i na koniec rywalizacji odebrały złote medale. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek!!!

Klasyfikacja Końcowa:

I miejsce - SP nr 2 w Tucholi

II miejsce - SP nr 3 w Tucholi

III miejsce - SP w Cekcynie

IV miejsce - SP w Legbądzie

• Ćwierćfinał wojewódzki czwórek siatkarskich dziewcząt

• 2 marca w Tucholi odbył się ćwierćfinał wojewódzki czwórek siatkarskich dziewcząt. Nasza drużyna zajęła w nim drugie miejsce ulegając tylko zawodniczkom z Bydgoszczy.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce - SP nr 9 Bydgoszcz